Hatay Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hatay’da ev, ofis, iş yeri ya da villa taşıma talepleri genellikle bahar ve yaz aylarında artmaktadır. Taşınma için nakliye firmalarından hizmet almak isteyenler için güvenilir ve uygun fiyatlarla hizmet veren bir şirket bulmak her zaman kolay olmayabilir. Hatay evden eve nakliye firmaları arasından seçim yapmadan önce bazı kriterlere dikkat etmek gerekir. Bu kriterler şöyledir:
Firmanın taşıma alanında deneyimli olan personeller ile hizmet vermesi,
Taşıma sürecinde herhangi bir eşyanın zarar görmesi durumunda zararın karşılanmasına karşı garanti verilmesi,
Özellikle değerli eşyaların kaybolmasına karşı garanti verilmesi,
Taşınacak eşyaların belirlenmesi sonrasında adil bir fiyat sunulması için hesaplama modülü kullanılması,
Taşıma hizmetinin yanı sıra nakliye ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz konularda da ek hizmetler sağlaması
Evden eve nakliye sürecinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi ve taşımanın sizin için stressiz bir şekilde tamamlanması için Hatay nakliye firması ararken titiz davranmanız önem taşır.

Taşınma Hazırlıkları Nasıl Yapılır?

Taşınmanız gereken tarihten 2-3 gün önce hazırlıklara başlamanız önemlidir. Eşyaların temizlenmesi, paketlenmesi ve istiflenmesi için planlama yapmanız önemlidir. Taşımaya hazırlık aşamalarına şu şekilde başlayabilirsiniz:
Mobilyaların nakliyeye uygun hale gelmesini sağlayın. Vitrin, konsol ve çekmece gibi eşyaların içini boşaltın ve bu eşyaları paketleyerek kolileyin.
Mutfak eşyalarını sararak kolileyin. Bunun dışında taşınmaya kadar kullanmayacağınız tüm eşyaları koli içerisine yerleştirin.
Tekstil eşyaları ile kitap gibi eşyaları temizleyerek kolileyin.
Monte edilmiş eşyaların demonte edilmesini sağlayın.
Buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi gibi eşyaların içini tamamen boşaltın ve taşıma gününden bir gün önce beyaz eşyaların fişlerini çekin.
Perde, halın gibi eşyaları az yer kaplayacak şekilde sarın.
Eşyalar hazırlandıktan sonra taşıma aracında ağır eşyaların altta kalmasını sağlayacak şekilde taşıma elemanlarına yönlendirme yapmanız önemlidir. Ağır olan eşyaların devrilmemesi ve diğer eşyaları ezmemesi için nakliye aracına yerleştirme aşaması da önemlidir. Özellikle kırılabilecek türdeki eşyaların dikkatli bir şekilde araca nakledilmesi ve araç içinde eşyaların sabitlenmesi önemlidir. Yol boyunca eşyaların birbirine çarpması ciddi maddi zararlara yol açabilir.