Iğdır Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Iğdır’da evden eve nakliyat hizmetleri, hava şartlarının olumsuz olduğu kış aylarında son derece az olmakla birlikte bahar ve yaz aylarında yoğunlaşan bir hizmettir. Köylerden merkeze doğru yapılan ev taşıma işlemlerinin sayısının daha fazla olduğu Iğdır’da taşıma hizmeti almadan önce firma araştırması yapmak önem taşır. Yeterli donanıma sahip olmayan araçlar yol durumundan dolayı taşımanın zorlaşmasına neden olabileceği gibi, çok büyük taşıma araçlarının da bazı alanlara girmesi zor olduğundan taşıma süreci aksayabilir. Bu nedenle nakliye hizmeti alırken nakliyenin yapılacağı alanların analiz edilmesi ve firmaya bu doğrultuda bilgi verilmesi gerekir.
Iğdır evden eve nakliyat işlemleri için genellikle orta ölçekli nakliye araçları ile hizmet verilir. Ancak çok fazla eşyanızın bulunması durumunda daha büyük araçlar da taşıma işlemi için görevlendirilebilir. Nakliye aracı seçimi, eşyaların büyüklüğüne ve miktarına göre yapıldığı gibi, taşımanın yapılacağı bölgenin tır gibi büyük araçların girişine uyun olması da önemlidir.

Nakliye için Hangi Hazırlıklar Yapılmalıdır?

Nakliye hizmeti almadan önce temizlik ve toparlanma açısından bazı hazırlıkların yapılması hem daha hızlı bir şekilde eşyalarınızın toplanmasını sağlar hem de planlama yapmanızı kolaylaştırır. Eğer sadece taşıma için hizmet alacaksanız eşyalarınızın sarılması ve kolilenmesi için hazırlık yapmanız gerekir. Kırılabilecek durumdaki eşyalar, beyaz eşyalar ya da elektronik eşyaların ayrı ayrı paketlenmesi ve taşınmaya hazır hale getirilmesini sağlamak için dikkat etmeniz gereken temel noktalar şöyledir:
Koli, koli bandı, mukavva kağıt ve strafor gibi malzemeleri tedarik edin.
Koliye sığabilecek eşyalar için koliler oluşturun ve kolilerin üzerine eşyaların türünü ya da adını yazın.
Mutfak eşyalarını, gıdaları ve temizlik eşyalarını ayrı kolilere koyun.
Gardrop, baza, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi eşyaların içini tamamen boşaltın.
Avize ve apliklerin sökülmesi gibi işlemler ile demonte edilmesi gereken eşyaların demonte hale getirilmesi gibi hazırlıkları tamamlayın.
Eşyaların kolay bir şekilde taşınması ve taşındıktan sonra zorluk yaşamadan yerleştirilmesi için bir sıralama oluşturun.
Demonte edilen eşyaların tüm parçalarını düzenli bir şekilde paketleyin ve demonte hale getirdiğiniz eşyayı tek bir koli içerisine yerleştirerek monteleme aşamasında kolaylık sağlayın.
Yeni taşınacağınız eve daha kolay şekilde yerleşebilmek için taşımaya hazır hale getirdiğiniz eşyaların temizlenmesini de sağlayabilirsiniz. Kitap, mutfak eşyası, avize gibi eşyaları temizleyerek kolilemeniz yeni taşınacağınız evde size kolaylık sağlayacaktır. Paketleme ve kolileme gibi hizmetleri Iğdır nakliye firmaları tarafından almanız durumunda eşyalarınız için verilen garantinin kapsamı genişleyebilir. Bu nedenle eşyalarınızın kapsamlı bir şekilde garanti altına alınmasını istiyorsanız paketleme gibi işlemlerini nakliye firmasına yaptırabilirsiniz.