Kastamonu Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nakliyat hizmetleri; ev, yazlık, villa ya da dubleks ve tripleks evlerin yanı sıra ofis ve iş yeri taşıma için de gereklidir. Kastamonu evden eve nakliyat hizmeti veren çok sayıda nakliye firması olsa da, bu alanda iyi ve kaliteli bir hizmet alabilmek için firma seçimini dikkatli yapmak gerekir. Amatör olarak dönemlik şekilde hizmet veren firmalar, eşyalarınızın çalınmasına ya da kaybolmasına neden olabileceğinden; taşıma hizmeti alacağınız Kastamonu nakliye şirketinin güvenilir olduğundan emin olmanız şarttır.

Monte Durumdaki Eşyalar Nasıl Taşınır?

Bir evden başka bir eve taşınırken taşınması en zor olan eşyaların başında cam eşyalar ya da aynalı mobilyalar ile monte durumdaki eşyalar gelir. Sabit bir yere monte edilmiş eşyaların taşınması için demonte işlemi gerekli olduğu gibi; demonte edilebilir olan taşınabilir eşyaları da monte durumda taşımak zor olabilir. Ayrıca aplik, avize gibi eşyaların de demonte edilmesi gerekir.
Eşyaların taşınması için eşyaların demonte durumuna getirilmesini kendiniz yapabileceğiniz gibi, bu işlem için Kastamonu evden eve nakliyat firması tarafından da hizmet alabilirsiniz. Eşyalar demonte edildikten sonra daha kolay şekilde taşınabilir ve yeni evinize yerleşirken eşyaların yeniden monte edilmesini sağlayabilirsiniz.

Eşyaların Yerleştirilmesinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir evden başka bir eve taşınırken eşyaların hazırlanıp taşınması kadar yerleştirilmesi de zahmetlidir. Eşyaların hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirilmesi için nakliye firmasından hizmet alabilirsiniz. Taşıma işlemlerinin yanı sıra eşyaların monte edilmesi, beyaz eşya bağlantılarının yapılması ve eşyaların yerleştirilmesi için de nakliye firmaları hizmet vermektedir. Hızlı ve kolay bir şekilde taşındığınızda dahi yeni eve yerleşmeniz günler alabilir. Bu süreci hızlandırmak için, Kastamonu nakliye firması tarafından eşya yerleştirme hizmeti de alabilirsiniz.

Kastamonu Ev Taşıma Firmaları

Kastamonu ev taşıma firmaları tarafından hizmet almadan önce, firmanın verdiği hizmetlerin neler olduğuna dikkat edilmesi gerekir. Ev taşıma firmaları tarafından verilen ek hizmetler şöyledir:
Paketleme ve ambalajlama hizmetleri,
Yeni eve taşınma sonrasında eşya yerleştirme,
Monte eşyaların demonte edilerek taşınması,
Fırın, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi eşyaların bağlantısının yapılması,
Eşyalar için sigorta anlaşmalı şekilde taşıma opsiyonu sunulması,
Beyaz eşya ve elektronik eşyaların zarar görmesini engellemek için paketlenmesinin yapılması,
Nakliye firmaları tarafından hizmet almadan önce ihtiyaçlarınızın neler olduğunu belirlemeniz ve bu doğrultuda hizmet almanız önemlidir. Hızlı ve kolay bir şekilde taşınabilmek için paketleme, nakliye, demonte ve monte ile yerleştirme hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Bu hizmetleri sunan bir firmadan nakliye hizmeti almanız, taşınma sürecinin aksamasını engelleyeceği gibi, stressiz ve hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlar. Kastamonu ev taşıma firmalarından hizmet alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer kriter fiyatlandırmadır. Fiyatlandırma yapılırken hesaplama modülü kullanılması daha adil bir fiyat almanızı sağlayacak ve paketleme gibi ek hizmetleri alıp almayacağınıza karar vermenizi kolaylaştıracaktır.