Kırşehir Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kırşehir evden eve nakliyat hizmeti alırken; eşyalarınızın durumuna ve ebatlarına göre paketleme ve taşıma süreçlerini planlamanız; taşıma sürecinin kolay ve stressiz bir şekilde tamamlanması için ise bu alanda profesyonel şekilde hizmet veren bir nakliye firmasından hizmet almanız gerekir.
Eşyaların paketlenmesi ve taşınmasında özellikle kırılabilir özellikteki mutfak eşyaları oldukça önemlidir. Profesyonel bir firmadan hizmet almanız durumunda tüm eşyalarınız hızlı bir şekilde ambalajlanıp paketleneceği gibi; tüm eşyalarınız hiçbir zarar görmeden taşınır.

Mutfak Eşyalarının Taşınmasına Nelere Dikkat Edilmeli?

Taşınma sırasında en sık yaşanan sorunların başında eşyaların kırılması gelir. Genellikle mutfak eşyaları ve camlı mobilyalar taşınma sırasında kırıldığı gibi; eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi bu problemin önüne geçer. Mutfak eşyalarını paketlerken dikkat edilmesi gerekenler şöyledir:
Bardakları gazete kağıdı benzeri kağıtlarla, bardağın tamamını içine alacak şekilde sarın ve bardağın içine de kağıtları sıkıştırarak yerleştirin.
Tabakları altına ve üstüne kağıt gelecek şekilde üst üste sıralayın ve ortalama 12-16 tabaktan sonra bloğu kağıtla kaplayarak bantlayın.
Tencere, tava gibi eşyaları tutamaçları aynı yere bakacak şekilde üst üste koyun ve kağıtla sararak bantlayın.
Ağırlığı daha fazla olan tencere gibi eşyaları kolinin en altına yerleştirin. Tabakları da düz bir zemin olduğu için kolinin tabanına yerleştirin.
Bardakları tencere ya da yıkama kabı gibi içi geniş olan eşyaların içine yerleştirerek paketleyebilirsiniz. Bardakların altta kalması kırılmalarına neden olur. Bu nedenle paketlediğiniz bardakların üstüne yük binmediğine emin olun.
Kaşık, çatal ve kahvaltı bıçaklarını kağıtla sararak bantlayın ve dağılmalarını önleyin.
Kesme bıçaklarının özellikle keskin bölümlerini dikkatli bir şekilde kağıda sarın ve bantlayın. Daha sonra bıçağın tümünü içine alacak şekilde yeniden kağıtla kaplayıp bantlayın.
Mutfakta kullandığınız tost makinesi, kahve makinesi, çaydanlık gibi eşyaları ayrı bir şekilde kolileyebilirsiniz. Ancak dayanıklı olmayan eşyaların kırılmasını önlemek için havalı paketler kullanabilir ya da bu eşyaları daha küçük kolilerin içine yerleştirebilirsiniz.
Kırşehir evden eve nakliye firmaları, taşınma hizmetleri için paketleme ve ambalajlama da yapmaktadır. Ancak mutfak eşyaları ya da kişisel eşyalar tertiplendikten sonra bu paketlemeler yapıldığı için, mutfak eşyalarınızı kendiniz paketleyebilirsiniz. Eğer vaktiniz yoksa ya da paketlemenin profesyonel şekilde yapılmasını istiyorsanız, mutfak eşyalarının paketlenmesi için de nakliye firmalarından hizmet alabilirsiniz.

Eşya Paketleme Nasıl Yapılır?

Eşyaların paketlenmesinde Kraft kağıtlar, havalı naylon ambalajlar, streç film veya plastik koruyucular kullanılır. Eşyaların taşıma sırasında zarar görmemesi için kaliteli ve koruyucu materyaller ile kaplanması önemli olduğu gibi, bu işlemin profesyonel personeller tarafından yapılması da önem arz eder. Eşyalarınızı taşırken hizmet alacağınız Kırşehir evden eve nakliye firmalarının ambalajlama konusunda profesyonel ve deneyimli olması eşyalarınızın zarar görmeden taşınması açısından oldukça önemidir.