Konya Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Konya’da özellikle Meram ve Bosna bölgesinde ev taşıma talepleri hayli fazladır. Öğrenci yoğunluğunun yüksek olduğu kentlerden biri olan Konya’da evden eve nakliye hizmetleri yaz aylarında ve sonbahar aylarının başlarında daha da artar. Ev taşıma hizmeti alırken profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmek oldukça önemlidir. Eşyaların zarar görmesi, taşıma sonrasında ek masrafların talep edilmesi ya da taşıma tarihinin sürekli ertelenmesi gibi problemlerle karşılaşmamak için güvenilir ve profesyonel olarak hizmet veren şirketleri tercih etmek önemlidir. Bunun yanı sıra ev taşımaya karar verildiğinde ön hazırlıkların yapılması, taşınmanın daha hızlı ve kolay şekilde tamamlanmasını sağlar.

Taşınma Sürecini Kolaylaştırmak için Nelere Dikkat Edilmeli?

Taşınma herhangi bir aksilik çıkmadığı durumlarda dahi oldukça stresli olabilen bir süreçtir. Taşınmaya hazırlık ve yeni eve yerleşme zaman aldığı gibi, günlük yaşamı da aksatabilir. Taşınmayı hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamak için dikkat etmeniz gerekenler şöyledir:
Detaylı bir planlama yapmak: Eşyaların nasıl paketleneceği ve taşınmaya hazır hale getirileceği ve nakliye firmasından hangi hizmetlerin alınacağının planlanması taşınmada çıkabilecek aksiliklere karşı önlem almanızı sağlar.
Taşınma tarihine karar vermek: Hangi tarihte taşınmanın gerçekleşeceğine karar vermeniz planlamayı bu doğrultuda yapmanızı sağlayacaktır. Taşınma tarihininiz doğrultusunda buzdolabındaki gıdaları tüketmeniz ve uzun süre saklayamayacağınız gıdaları almamanız size kolaylık sağlar.
Eşyaların paketlenmesi: Mutfak eşyaları, beyaz eşyalar ve elektronik cihazlar ile kişisel eşyaların ambalaj ve paketlenmesinin yapılması gerekir. Eşyaların zarar görmemesi için paketleme işlemlerini kendiniz yapabileceğiniz gibi Konya nakliye firmaları tarafından da bu konuda destek alabilirsiniz. Paketlemenin kim tarafından yapılacağına belirlemeniz, taşınma öncesi nasıl hazırlık yapmanız gerektiğine karar vermenizi sağlayacaktır.
Faturaların iptali: Taşınmaya karar verdiğinizde elektrik, su, doğalgaz gibi sabit faturalarınızı durdurmanız gerekir. Ancak nakliye işlemleri yapılırken elektrik ya da suya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle su ve elektrik faturalarınızı eşyalarınız taşındıktan sonra iptal edebilirsiniz. Ev telefonu, internet ve doğalgaz gibi faturaların iptalini ise taşımadan önce yapabilirsiniz.
Evinizi taşırken detaylı bir planlama yapmış olmanız birkaç gün içerisinde tüm işlemlerin tamamlanmasını sağlar. Ancak spontane şekilde taşınmanız stresli ve yorucu bir süreç yaşamanıza neden olabilir ve yeni evinize tam olarak yerleşmeniz uzun sürebilir. Günlük hayat akışınızın aksamaması ve stressiz bir şekilde taşınabilmeniz için planlama yapmanız ve Konya evden eve nakliye firmaları tarafından hizmet alırken bu kıstaslara dikkat etmeniz önemlidir.

Konya Evden Eve Taşıma Fiyatları

Nakliye ücretleri hizmet alacağınız firmanın kalite standartlarına ve hizmet koşullarına göre belirlense de firmalar taşınma maliyetlerini hesaplamak için bazı modüller kullanılır. Eşyaların büyüklüğü ve sayıları, evlerin hangi katlarda bulunduğu ve taşınma mesafesi gibi kıstaslara göre hesaplama yapıldığı gibi, firmanın taşınma için güvence vermesi, donanımlı araçlara sahip olması ve deneyimli personellerle çalışması da taşıma maliyetlerini etkiler.