Kütahya Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kütahya, üniversitenin açık olduğu dönemde öğrenciler sayesinde hareketli bir hale geldiği gibi, bu dönemde taşınma talepleri de oldukça yoğun olur. Özellikle mayıs ve haziran ayları ile eylül ve ekim aylarında nakliye hizmetleri büyük bir artış gösterir. Taşınma taleplerine karşılık vermek amacıyla bu dönemde amatör firmaların sayısı da artar.
Eşyaların zarar görmesine ya da taşınmanın uzamasına neden olan amatör çalışma yapan firmalara karşı dikkatli olmak önem taşır. Kütahya’da profesyonel olarak hizmet veren ve yeterli donanıma sahip olan nakliye firmaları tarafından hizmet almak, taşınma sürecini kolaylaştıracaktır.

Kütahya Nakliye Hizmetleri

Evden eve taşıma denilince akla genellikle eşyaların bir yerden bir yere nakledilmesi gelse de taşıma hizmetleri oldukça kapsamlıdır. Beyaz eşya, mobilya ya da elektronik eşyaların taşınmasının yanı sıra; piyano gibi ağır ve dikkatli taşınması gereken eşyaların nakliyesi, bitkilerin taşınması ya da monte durumdaki eşyaların taşınması gibi hizmetler de nakliye kapsamındadır. Kütahya evden eve nakliyeye ihtiyaç duyduğunuzda firmalardan alabileceğiniz hizmetler şöyledir:
Taşınma için gerekli olan materyallerin ve ihtiyaç duyulabilecek hizmetlerin belirlenebilmesi için ekspertiz çalışması,
Beyaz eşyaların ve mobilyaların ya da tüm eşyaların ambalajlanıp paketlenmesi,
Mutfak eşyalarının kağıtlara sarılarak kırılması engellenecek şekilde paketlenmesi ve koli içerisine tampon bölge oluşturularak yerleştirilmesi,
Gaz ya da gider bağlantısı olan beyaz eşyaların bağlantılarının çıkarılması ve yeni evde bağlantıların tekrar kurulması,
Monte durumdaki eşyaların demonte edilerek paketlenmesi ve yeni evde tekrar montajlarının yapılması,
Eşyaların nakliyesinin ardından yerleştirilme hizmetlerinin verilmesi,
Bu hizmetlerin yanı sıra, evden taşınmanız gerektiği halde henüz yeni bir ev bulamadıysanız eşya depolama hizmeti de alabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti kapsamında, eşyalarınız belirlediğiniz süre boyunca steril depolarda saklanır ve eşyalarınızı almak istediğiniz anda tarafınıza teslim edilir. Depolama alanlarında eşyalarınız yangın, sel gibi durumlara karşı sigortalandığı için güvence altına alınır. Kütahya evden eve nakliye firmalarından hizmet almadan önce, taşınma kapsamında nelere ihtiyaç duyduğunuzu belirleyerek bu doğrultuda firma araştırması yapmanız zaman kazanmanızı sağlayacaktır.

Kütahya Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliye fiyatları, büyük şehirlerde daha yüksek olabildiği gibi, Kütahya gibi daha küçük şehirlerde daha ekonomik fiyatlarla taşınma yapılır. Evden eve nakliye fiyatları; taşınacak eşyaların kapsamına, taşınma mesafesine ve firmanın sunduğu ek hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.
Firmalardan fiyat araştırması yaparken makul ve adil bir fiyatlandırma almaya dikkat etmek önemli olsa da firmanın vereceği hizmetleri de detaylı bir şekilde incelemek gerekir. Amatör olarak hizmet veren ve uygun fiyat sunan firmalar, eşyaların zarar görmesine neden olarak maddi kayıplara yol açabileceği gibi; nakliye firması adı altında çalışan ve eşyaların çalınmasıyla sonuçlanan dolandırıcılık faaliyetlerine de dikkat etmek gerekir.