Osmaniye Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Osmaniye evden eve nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda, seçeceğiniz firma taşınma sürecinin nasıl ilerleyeceğini belirler. Taşınmanın aksamaması, eşyaların zarar görmemesi ve yeni eve yerleşme süresinin uzamaması için taşımacılık alanında deneyimli olan profesyonel firmalarla çalışmanız fayda sağlayacaktır.

Nakliye Firmalarının Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Nakliye şirketleri, eşyaların güvenli bir şekilde taşınarak nakledilmesinden sorumludur. Ancak evden eve nakliye süreci, sadece eşyaların taşınmasından ibaret değildir. Eşyaların toplanması, paketlenmesi, monte durumdaki eşyaların demonte hale getirilmesi ve beyaz eşya bağlantılarının çıkarılması gibi çeşitli işlemlerin bu süreçte tamamlanması gerekir. Evden eve nakliye firmaları, taşıma hizmetinin yanı sıra eşyaların toplanması ile ilgili ek hizmetleri de sunmaktadır. Bununla birlikte, evin boşaltılması gerektiği halde eşyaların taşınacağı yeni bir evin olmadığı durumlarda eşya depolama hizmetleri de sunulur.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Eşya depolama hizmetleri; yurt dışı görevlendirmeleri, geçici süreyle başka bir kentte görevlendirilme ya da yeni bir ev bulmadan önce eşyaların önceki evden çıkarılması gerektiği durumlarda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Eşya depolama hizmetinde, eşyalarınız nakliye firması tarafından korunaklı bir şekilde ambalajlanarak güvenli alanlarda bekletilir. Profesyonel nakliye firmalarına ait eşya depolama alanları yangın, su baskını gibi durumlar ile haşere ve kemirgenlerin neden olabileceği zararlara karşı korumalıdır. Depolama alanlarında eşyalarınız talep ettiğiniz süre boyunca muhafaza edildikten sonra, istediğiniz adrese taşınır. Eğer eşya depolama hizmeti almak isterseniz bu alanda profesyonel şekilde hizmet veren Osmaniye nakliye firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Osmaniye Evden Eve Nakliye Ücretleri

Evden eve nakliye ücretleri; eşyalara, evler arasındaki mesafeye, evlerin bulundukları katlara göre değişiklik gösterdiği gibi, kentlere göre de farklılaşabilir. Özellikle büyük şehirlerde evden eve nakliye fiyatları nispeten daha yüksektir. Osmaniye gibi küçük şehirlerde ise hem rekabet daha düşük olduğundan, hem de maliyetler daha az olduğundan ücretler daha düşük olabilmektedir. Osmaniye evden eve nakliye ücretleri belirlenirken hesaplama kriterleri şu şekildedir:
Hangi eşyaların taşınacağı (Bu kriter genellikle evin büyüklüğüne göre belirlenir ya da eşyaların fotoğraflarına bakılarak karar verilir.)
Taşıma yapılacak evlerin hangi katlarda bulunduğu ve binada asansör olup olmadığı,
İki ev arasındaki mesafe,
Taşıma hizmetlerine dahil edilecek diğer hizmetler (Eşyaların paketlenmesi, montaj hizmetleri, beyaz eşya bağlantıları vd.)
Eşyalara sigorta yapılıp yapılmayacağı
Bu kriterler doğrultusunda Osmaniye evden eve taşıma ücretleri belirlenir. Maliyetleri düşürmek için sadece taşıma hizmeti alınabilir. Ancak bu durumda eşyaların yanlış ya da eksik paketlemeye bağlı olarak zarar görebileceği unutulmamalıdır. Bilhassa maddi değeri fazla olan eşyaların kırılma, bozulma da ezilme gibi durumlara karşı iyi bir şekilde paketlenmesi önemlidir. Deneyimli Osmaniye evden eve nakliye firmaları, profesyonel şekilde paketleme yaparak eşyaların taşımaya bağlı zarar görmesini engellemektedir.