Siirt Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nakliye hizmetleri alırken, teknolojiye dayanarak modern yöntemler kullanan firmaları tercih etmek, eşyalarınızın zarar görmesini engelleyeceği gibi, konforlu bir şekilde taşınmanızı da yardımcı olur. Eşyalarınızın paketlenmesi, nakliye aracında güvenli bir şekilde taşınması ve yeni evinize yerleştirilmesi aşamalarında profesyonel destek almanız hem maddi kayıp yaşamanızı engeller hem de stressiz ve hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlar. Bu nedenle Siirt evden eve nakliye firmaları tarafından hizmet alırken ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi doğru belirlemeniz; hizmet alacağınız firmanın güvenilir ve profesyonel olmasına özen göstermeniz önem taşır.

Nakliyeye Hazırlık Süreci

Bir evden başka bir eve taşınmaya karar verdiğinizde, nakliye firması araştırması yapmanız önemli olduğu gibi, taşınma için gerekli hazırlıklara da başlamanız gerekir. Evden eve nakliye sürecinde yapmanız gereken başlıca hazırlıklar şöyledir:
Tüm eşyalarınızı taşıyıp taşımayacağınızı belirleyin: Beyaz eşya, mobilya ya da tekstil eşyalarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, bu eşyaları taşımak yerine elden çıkarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı spotçular ya da hurdacılar aracılığıyla da satabilirsiniz.
Eşyaları toplamaya başlayın: Tekstil eşyaları, gıda ürünleri ve mutfak eşyalarını toplayarak işe başlayabilirsiniz. Sık kullanmadığınız eşyalarınızı toplamaya başlamanız taşınmanızı kolaylaştıracaktır. Bununla birlikte eşyalarınızı taşımadan önce temizlemeniz de yerleştirme sürecinde kolaylık sağlayacaktır.
Paketleme aşamasını planlayın: Paketleme ve ambalajlama için Siirt evden eve nakliye firmaları tarafından hizmet alabilirsiniz. Paketleme aşamasını firma aracılığıyla tamamlayacaksanız koli vb. materyalleri temin etmenize gerek yoktur. Ancak firma tarafından paketleme hizmeti almayacaksanız eşyaları kolilemeniz gerekecektir.
Temel hazırlıkları yaptıktan sonra, eşyaları odalara göre ya da türlerine göre toplamaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte monte durumdaki eşyaların demonte işlemini gerçekleştirmek; buzdolabındaki gıdaların tüketilmesini sağlamak ve mutfak eşyalarını paketlemeye başlamak da önemlidir. Siirt evden eve nakliye firmaları tarafından profesyonel şekilde hizmet alacaksanız toplanma ve eşyaların paketlenme aşamalarını da firmanın yapmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliye Firması Hizmetleri

Nakliye firmaları taşıma hizmetlerine ek olarak eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesi ve yeni eve yerleştirilmesi aşamalarında da hizmet verir. Evden eve nakliye firmalarının verdiği hizmetler şöyledir:
Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya ile yatak ve koltuk gibi eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi,
Eşyaların demonte duruma getirilmesi ile sabitlenmiş eşyaların taşınabilir duruma getirilmesi ve yeni evde bu eşyaların yeniden monte/sabitleme işlemlerinin yapılması,
Beyaz eşya bağlantılarının düzgün şekilde çıkarılması ve yeni evde sorunsuz bir şekilde bağlanması,
Eşyaların yeni eve yerleştirilmesi aşamasına destek verilmesi,
Eşya depolama hizmetleri,
Zarar görme durumuna karşı eşyaların sigortalanmasının sağlanması
Siirt nakliye firmaları, taşınma sürecinde ihtiyaç duyulabilecek hemen her noktada hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden sadece ihtiyacınız olanları alabilirsiniz. Örneğin paketleme ve montaj gibi işlemleri kendiniz gerçekleştirecekseniz sadece taşıma hizmeti almanız yeterli olabilir. Fakat hızlı ve sorunsuz bir taşıma işlemi için nakliye aşamasında kapsamlı bir hizmet talep edebilirsiniz.