Trabzon Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Trabzon’da evden eve taşıma işlemleri yılın her döneminde yapılabildiği gibi, özellikle mevsimsel şartların elverişli olduğu dönemlerde yoğunlaşır. Trabzon’da ev değiştirmeye karar verdiğinizde bu alanda profesyonel olarak hizmet veren, deneyimli ve güvenilir firmaları tercih etmeye dikkat etmeniz gerekir. Amatör şekilde çalışma yapan firmalar, yetersiz donanım, materyal ve personel nedeniyle eşyaların zarar görmesine neden olabilir ve taşınma süresinin stresli bir şekilde ilerlemesine yol açabilir. Özellikle beyaz eşyalar, mobilyalar ve cam içeren eşyaların taşınmasında dikkatli olunması şarttır.

Beyaz Eşyalar Nasıl Taşınır?

Taşınma sırasında sıklıkla yaşanan sorunlar arasında beyaz eşyaların zarar görmesi gelir. Eşyalar üzerinde çiziklerin oluşması, ezilme ya da motor arızalarının oluşmaması için buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi gibi eşyaların taşınmasında dikkatli olunması gerekir. Deneyimli taşıma personelleri tarafından yürütülmesi gereken ev nakliye sürecinde, eşyalar ne kadar dikkatli taşınırsa taşınsın çarpma nedeniyle darbe alabilir. Bu gibi sorunlara karşı önlem oluşturabilmek için iyi bir ambalajlama sistemi kullanılmalıdır.
Buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın gibi beyaz eşyaların modern taşımacılık yöntemleri kullanılarak taşınması ve darbe emici nitelikteki koruyucularla sarılması önemlidir. Ambalaj uygulanmaması ya da uygulanan ambalajın yetersiz olması beyaz eşyaların bozulmasına dahi neden olabilir. Taşıma sırasındaki dikkatsizlik ya da donanım eksikleri ciddi maddi zararlar doğurabileceği için, Trabzon evden eve nakliye firmaları tarafından hizmet alırken dikkatli olunması gerekir. Beyaz eşyaların taşınmasında dikkat edilmesi gerekenler şöyledir:
Eşyaların içi tamamen boşaltılmalıdır. Kapaklar açılmayacak şekilde sarılmalı ve fişler sabitlenmelidir.
Taşıma sırasında özellikle eşyaların köşe noktaları darbe alır ve ezilir. Paketleme ve ambalajlama işleminin bu doğrultuda yapılması eşyanın zarar görme riskini azaltır.
Profesyonel ambalaj teknikleri kullanılarak darbeye karşı dayanıklı malzemeler ile ambalajlama yapılmalıdır.
Beyaz eşyalar kaldırılıp indirilirken dikkatli olunmalı ve motor arızalarına karşı nakliye sürecinde özenli taşıma yapılmalıdır.
Beyaz eşyaların taşıma sürecine dikkat edilmesi gerektiği gibi, mobilyalar ve diğer eşyaların taşınması sırasında da dikkat edilmesi gerekenler şöyledir:
Koltuk, yatak, berjer gibi eşyaların kirlenmemesi için paketlenmesi gerekir.
Mobilyaların çizilmemesi ve çok dayanıklı olmayan mobilya ayaklarının kırılmaması için hem ambalajlama hem de taşımada dikkatli olunmalıdır.
Kırılabilecek eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi şart olmakla birlikte, cam eşyaların yer aldığı koliler nakliye aracında üstte kalacak şekilde yerleştirilmelidir.
Evden eve nakliye hizmeti alırken firma seçiminde dikkatli davranılması ve deneyimli personellerle çalışan, modern taşıma yöntemlerine hakim ve güçlü ambalajlama sistemi kullanan Trabzon nakliye firmalarına öncelik verilmesi gerekir.