Tunceli Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tunceli’de evden eve nakliyat hizmetleri, şehir içi ve şehir dışı taşınma süreçlerinde talep edilmektedir. Şehir içi taşınma süreçlerinde, Dersim’de hizmet veren çok sayıda nakliye firması bulunduğu gibi, bazı şirketler şehirlerarası taşıma hizmeti de sunmaktadır. Ev taşıma her açıdan stresli olan ve yoğun emek gerektiren bir süreç olsa da, profesyonel nakliye firmaları tarafından sağlanan hizmetler bu süreci kolaylaştırır ve daha konforlu hale getirir. Bu nedenle sorunsuz ve hızlı bir taşınma deneyimi için bu alanda profesyonel olarak faaliyet gösteren Dersim nakliye firmaları tarafından hizmet almak gerekir.

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmeli?

Taşınma sürecinde eşyaların kırılma, darbe alma, çökme gibi durumlara karşı etkili bir şekilde paketlenmesi büyük önem taşır. Mutfak eşyaları, banyo eşyaları, camlı ve aynalı mobilyalar ile beyaz eşyaların paketlenmesinde dikkat edilmesi gerekenler şöyledir:
Mutfak eşyaları kağıtlara sarılarak tek tek paketlenmelidir. Cam eşyaların birbirine temas etmesi kolayca kırılmalarına neden olabilir. Bardak, tabak, cam kavanoz, kase gibi eşyaları tek tek paketlemek ve paketledikten sonra açılmaması için bantlamak gerekir.
Kırılabilir durumdaki banyo eşyaları, mutfak eşyaları gibi ayrı ayrı paketlenmeli ve iyi bir şekilde sarılarak kolilenmelidir.
Yatak, koltuk gibi eşyaların taşınma sırasında kirlenmemesi için streç film sarıcılar kullanılabilir.
Beyaz eşyaların ezilmesini ve çökmesini önlemek için darbe emici özellikteki paketleyiciler kullanılabilir. Bu tür materyalleri temin etmesi zor olabileceğinden, kişisel olarak ambalajlamak yerine Tunceli nakliye firması tarafından bu konuda destek almak daha mantıklı olacaktır.
Mobilyalar taşıma sırasında kolayca çizilebilir ya da ayakları kırılabilir. Bu eşyaların dikkatli bir şekilde taşınması önemli olmakla birlikte, taşınma sırasında doğru paketlenmesi de önem arz eder. Mobilyaların iyi bir şekilde ambalajlanması için de profesyonel nakliye firmalarından hizmet alınabilir.
Tunceli evden eve nakliye firmaları, eşyaların ambalajlanıp paketlenmesi ile ilgili hizmetler sunmaktadır. Dolayısıyla bu işlemleri kişisel çabalar ile yapmak yerine profesyonel bir firmadan destek alarak gerçekleştirmek eşyaların zarar görme riskini minimize eder.

Tunceli Evden Eve Nakliye Fiyatları

Tunceli evden eve nakliye firmalarından alacağınız hizmetlere göre ücretlendirme değişiklik gösterir. Sadece taşıma hizmeti almanız durumunda nakliye fiyatları daha düşük olacağı gibi; paketleme, demonte ve montaj, beyaz eşya bağlantılarının yapılması ve eşya yerleştirme hizmetlerinin de alınması durumunda fiyatlandırma artacaktır. Nakliye ücretleri aynı zamanda evlerin bulundukları katlara, merdiven durumuna ve asansör kullanımına göre de değişiklik gösterir. Asansör bulunmayan ve üst katlarda yer alan dairelerden yapılan taşıma ücretlerinin fiyatı daha yüksektir.