Van Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat süreci, eşyaların toplanması, paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi ile evlerin temizlenmesi ve yasal prosedürlerin yerine getirilmesi gibi açılardan hem uzun zaman alan hem de yoğun emek gerektiren bir süreçtir. Van evden eve taşıma ile ilgili kapsamlı hizmet veren çok sayıda firma bulunduğu gibi, nakliye ile ilgili alınacak hizmetler ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmelidir.

Nakliye Aşamasında İhtiyaç Duyacağınız Hizmetler

Evden eve nakliye, eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesi, paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi ile ilgili tüm aşamalarda kapsamlı işlemlerin yapıldığı bir hizmet türüdür. Ev nakliye sürecinde, bu alanda profesyonel olan firmalar tarafından sunulan hizmetler şöyledir:
Ekspertiz Hizmeti: Ekspertiz; evin konumu, merdivenlerin genişliği, evdeki eşyalar ve eşyaların taşınması için hangi ekipmanların gerekli olduğu konusunda inceleme yapar. Evden eve nakliye öncesinde ekspertiz hizmeti sunulması, hem nakliye aracı ve personel sayısı belirleme hem de adil bir ücretlendirme açısından önem taşır.
Paketleme: Eşyaların paketlenmesi, taşınma sırasında darbelere karşı koruma sağlar. Deneyimli personellerle yapılan taşıma işlemlerinde dahi çarpma ve düşürme gibi aksaklıklar yaşanabilir. Böyle durumlarda eşyaların zarar görmesini engellemek için iyi bir paketleme yapılmış olması gerekir. Van evden eve nakliye firmaları, profesyonel ambalajlama ve paketleme işlemleri ile taşınma sırasında eşyaların korunmasını sağlayabilir.
Montaj ve Bağlantı İşlemleri: Monte durumdaki eşyaların taşınması için demonte edilmeleri gerekebilir. Bunun yanı sıra ocak ve fırın bağlantısı ile çamaşır ve bulaşık makinelerinin gider bağlantılarının da taşınılacak evden sökülerek yeni eve takılması gerekir. Van’da evden eve nakliye hizmeti veren firmalar bu alanlarda da çalışma yapabilmektedir.
Yerleştirme Hizmetleri: Eşyaların taşınması kadar, yerleştirilmesi de uzun zaman alan bir işlemdir. Hızlı ve konforlu bir şekilde taşınmak için nakliye firmaları eşyaların yerleştirilmesi aşamasında a hizmet vermektedir.
Ev taşıma sürecini mümkün olduğunca hızlı bir şekilde tamamlamak ve ciddi bir aksaklık yaşamadan yeni eve yerleşmek açısından profesyonel firmalardan destek almak önemlidir. Van evden eve nakliye firmaları tarafından hizmet alırken hem bu kıstaslara hem de fiyatlandırma sürecine dikkat edilmesi önemlidir.

Van Evden Eve Nakliye Ücretleri

Evden eve nakliye ücretleri genellikle şu değişkenlere göre belirlenir:
İki ev arasındaki mesafe,
Taşımanın şehir içi mi şehirlerarası mı yapılacağı,
Eşyaların hacmi, büyüklüğü ve miktarı,
Evlerin bulunduğu katlar,
Paketleme hizmetlerinin alınıp alınmayacağı,
Montaj, bağlantı ve yerleştirme gibi ek hizmetlerin alınıp alınmayacağı
Ev nakliye sürecinde baz alınan kıstaslar doğrultusunda fiyatlandırma yapıldığından, Van evden eve nakliye fiyatları ile ilgili net bir ücret belirtmek mümkün değildir.