Ardahan Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ardahan evden eve nakliyat hizmeti veren küçük, orta ve büyük ölçekli birçok firmanın yer aldığı bir bölgedir. Bir evden başka bir eve taşınırken nakliyat hizmeti almaya karar verdiğinizde hangi firmayı tercih edeceğiz, alacağınız hizmetin kalitesini belirleyecektir. Bu nedenle firma seçimi aşamasında dikkatli davranmanız ve detaylı bir araştırma yapmanız önemlidir. Bir yandan firma araştırması yaparken bir yandan da eşyalarınızı paketleyerek taşıma sürecine başlayabilirsiniz.

Eşya Paketleme & Kolileme Nasıl Yapılır?

Eşyaların paketlenmesi ya da kolilenmesi taşımanın en önemli aşamalarından biridir. Tabak, bardak gibi mutfak eşyalarının yanı sıra aynalı dolaplar ve banyo eşyaları kolay kırılabilir özelliktedir. Bu eşyaların paketlenmesi ve kolilenmesi işlemlerinin profesyonel şekilde yapılması, taşıma sırasında zarar görmelerini engeller.
Eşyaları taşınmaya hazır hale getirmek için kolileme işlemlerini kendiniz yapabileceğiz gibi bu konuda nakliye firmasından da destek alabilirsiniz. Kolileme için gerekli olan materyalleri bulmak ve doğru şekilde kullanmak her zaman kolay olmayabilir. Bu nedenle eşyaların zarar görme riskini minimize etmek için bu hizmeti nakliye firmasından talep edebilirsiniz.
Kolileme ve paketlemenin taşıma firması tarafından yapılması, bu alanda güvence almanızı da kolaylaştırır. Bazı nakliyat firmaları, kolileme hizmetinin alınmadığı durumlarda eşyaların zarar görmeyeceğine dair garanti vermez. Bu durumda eşyaların deforme olması, ezilmesi ya da kırılması durumunda zararınız karşılanmayacaktır.

Ardahan Ev Taşıma Fiyatları

Ev taşıma fiyatları genellikle belli modüller kullanılarak hesaplanır. Ardahan evden eve nakliyat firmalarının birçoğu da bu hesaplama araçlarını kullanarak nakliye ücretini hesaplar. Taşıma işlemlerinde fiyat belirlenirken dikkate alınan hususlar şöyledir:
Eşyaların toplam boyutu (Nakliyede hangi aracın kullanılacağını bu doğrultuda karar verilir.)
Eşyaların türleri ve miktarı (Eşya taşımada kaç personelin görev alması gerektiği belirlenir.)
Taşıma mesafesi
Taşımanın yapılacağı evin hangi katta yer aldığı ve binada asansör olup olmadığı,
Yeni taşınılacak yerin hangi katta bulunduğu ve asansör durumu,
Merdivenlerin genişliği ve yapısı (Eşyaların merdivenlerden geçip geçmeyeceğini belirler. Merdivenler yetersizse vinç kullanılabilir.)
Nakliye firmasının fiyat politikaları (Firmanın eşyaların zarar görmeyeceğine dair güvence vermesi, kalifiye personellerle çalışması, taşıma için uygun ve bakımı yapılmış araçlar kullanması gibi faktörlere gibi fiyat değişebilir.)
Paketleme ve kolileme hizmetinin alınıp alınmayacağı,
Demonte ve monte hizmetleri,
Taşıma firmasının eşya yerleştirme hizmeti sunması
Bu kıstaslara bağlı olarak ev taşıma ücretlendirmesi yapılır. Ardahan evden eve nakliyat firmaları tarafından hizmet almadan önce fiyatlandırmanın bu ölçülerde yapıldığına dikkat etmeniz önemlidir. Fiyatlandırmanın belirsiz bir şekilde yapılması firmanın güvenilirliğini sarsacağı gibi, eşyalarınızın güvenle taşınmasının da riske atılmasına yol açabilir.