Bartın Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nakliye ev, ofis, villa, iş yeri gibi alanlar için yapılmakla birlikte nakliye firmaları en fazla evden eve taşıma hizmeti vermektedir. Bartın’da profesyonel olarak hizmet veren nakliye firmalarının sayısı çok olmamakla birlikte, amatör olarak taşıma hizmeti veren çok sayıda firma bulunur. Bir ya da birkaç eleman ile ve nakliyeye çok da uygun olmayan araçlarla hizmet veren bu firmalarla ev taşımak çoğunlukla eşyaların zarar görmesine ve nakliye sürecinin olumsuz bir şekilde gerçekleşmesine neden olur. Bunun yanı sıra profesyonel olarak hizmet veren firmalar, sadece taşıma sürecinde değil, taşımaya hazırlık, demonte ve monte ile ev yerleştirme süreçlerine de destek olmaktadır.

Ev Taşımada 5 Altın Kural

Ev taşımaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken şey doğru bir planlamadır. Öncelikle tüm eşyaların taşınıp taşınmayacağına karar vermelisiniz. Ardından taşıma için ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve taşımanın ne şekilde gerçekleşeceğine karar vermelisiniz. Taşımanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için dikkat etmeniz gereken altın kurallar şöyledir:
Hangi eşyaların taşınacağına karar verin. Çok eski olan ve yenilemeyi düşündüğünüz eşyalar taşımak yerine bu eşyaları elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu konuda nakliye firmalarından bilgi veya destek olabilir; ikinci el eşya alan firmalarla konuşabilirsiniz.
Taşımanın kaç günde gerçekleşeceğini belirleyin. Evi hızlı bir şekilde boşaltmanız gerekiyorsa vakit kaybetmeden nakliye firmaları için araştırma yapın.
Nakliye firması ararken ne kadar eşyanız olduğuna bağlı olarak seçim yapın. Eğer çok az eşyanız varsa büyük bir araca ihtiyacınız yoktur. Ancak hem değerli eşyalarınız çoksa hem de eşyalarınız boyut olarak büyükse geniş ve güvenli bir taşıma aracı bulmaya çalışın.
Taşımanın yapılacağı ve yeni taşınacağınız evin bulunduğu kat sayısı ile binalarda asansör bulunup bulunmadığına göre nakliye firmasına bilgi verin. Taşımaya bu doğrultuda personel gönderilecektir.
Kırılabilir ya da zarar görebilir eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenmesi ve kolilenmesine dikkat edin. Bu süreci kendiniz gerçekleştirebileceğiniz gibi, eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden emin olmak istiyorsanız bu hizmeti de nakliye firmasından talep edin.
Nakliye sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için doğru bir firma seçimi yapmanız şarttır. Yukarıda listelediğimiz kriterler doğrultusunda firma seçimi yapmanız stresiz bir şekilde taşınmanızı kolaylaştıracaktır. Bartın evden eve nakliyat firmaları tarafından fiyat teklifi almadan önce taşımayı yapacak firmanın sahip olması gereken özellikleri iyi belirleyin. Yeterince firma araştırması yapmadan nakliye için anlaşma yapmamaya çok dikkat edin. Firmanın belirtilen gün ve saatte gelmemesi ya da eşyalarınızın dikkatsiz bir şekilde taşınması mağduriyet yaşamanıza yol açabilir.