Denizli Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Denizli ev ya da yazlık taşıma gibi ihtiyaçlarınız için hizmet alırken fiyat araştırması yapmanız, hangi eşyalarınızı taşıyacağınız ve eşyalarınızı nasıl paketleyeceğinizi belirlemeniz gerekir. Nakliye firmalarını araştırırken ortalama bir fiyat edinebileceğiniz gibi, önceliklerinizi belirleyerek firmalarla görüşmeniz işinizi kolaylaştırır. Taşınacak eşyalar arasında kırılabilecek ya da zarar görebilecek çok fazla eşya yoksa daha ekonomik fiyatlar veren firmaları tercih edebilirsiniz. Ancak sizin için eşyalarınızın değeri yüksekse firma seçerken daha dikkatli davranmanız gerekir.

Bir evden başka bir eve taşınmak yeni bir düzene alışmayı gerektirmekle birlikte birçok zorluğu da beraberinde getirir. Bu zorlukların başında nakliye süreci gelir. Eşyaların taşınmaya hazırlanması, nakliye işlemleri için güvenilir ve uygun fiyatlı bir taşımacı bulunması ve eşyaların sorunsuz şekilde nakliye edilmesi gibi aşamaları sorun yaşamadan gerçekleştirmek her zaman kolay olmayabilir. Bunun yanı sıra taşıma sırasında eşyalara zarar gelmesi ya da bazı eşyaların kaybolması gibi durumlar da yaşanabilir. Taşınma boyunca stres ve endişe yaşamanıza neden olabilecek bu tür durumlardan korunmak için hizmet alacağınız nakliye firmasını doğru belirlemek oldukça önemlidir.

Taşıma Öncesi Yapmanız Gerekenler Hazırlıklar

Denizli evden eve taşıma için bir firma ile anlaştıktan sonra yapmanız gereken hazırlıklar şöyledir:
Eşyaların odalara ya da türlerine göre ayrılması ve küçük çaptaki eşyaların kolilenerek numaralandırılması,
Beyaz eşyaların ya da dolapların kapılarının açılmayacak şekilde paketlenmesi,
Gıda, kimyasal madde, kıyafet gibi eşyaların toplanması,
Kırılacak eşyaların paketlenmesi
Temel olarak bu hazırlıkları yaptıktan sonra taşımaya hazır hale gelebilirsiniz. Tüm eşyaların paketlenmesi ve sınıflandırılması hem eşyalarınızın zarar görmesini engeller hem de taşıma işleminin daha hızlı tamamlanmasını sağlar.

Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Evden eve taşıma fiyatları şehir içinde ortalama 1500-4000 TL arasındadır. Ancak bu fiyat taşınacak eşyaların büyüklüğüne, toplamda ne kadar eşyanız olduğuna ve nakliye işlemlerinin yapılacağı alanların fiziki durumuna göre değişiklik gösterebilir. Örneğin asansörü bulunmayan bir binanın 5.katındaki daireden taşınacak eşyaların fiyatları ile zemin kattan yapılacak taşıma fiyatı aynı değildir.
Hem taşıma için firmanın harcayacağı toplam süre hem de görevlendireceği personel sayısı bakımından evlerin kaçıncı katta yer aldığı, merdivenlerin genişliği ve asansör bulunup bulunmaması önemlidir. Bunun yanı sıra dikkatli bir şekilde taşınması gereken çok eşya varsa tek kişinin yapacağı işi aynı anda 2 ya da 3 kişinin yapması gerekebilir. Bu da fiyatı etkileyen kriterler arasındadır. Bir diğer kriterse firmanın sizin için tahsis edeceği nakliye aracının büyüklüğü ve özellikleridir. Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesini istiyorsanız yeterli büyüklükte ve taşıma için yüksek donanıma sahip taşıma araçları ile nakliye hizmeti verilir.