Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nakliye firması seçimi, ev değiştirmedeki en kritik süreçlerden biridir. Amatör firmalar tarafından yapılan taşıma işlemleri maddi zarara uğramanıza neden olabileceği gibi, taşıma sürecinin çok stresli geçmesine de yol açar. Bu nedenle Gaziantep evden eve nakliyat firmasından hizmet almadan firmaları detaylı bir şekilde araştırmak gerekir.
Ev değiştirmenin en stresli aşamalarının başında gelen nakliye işlemleri, amatör bir firmadan hizmet aldığınızda çok daha yorucu bir durum alabilir ve maddi zarara uğramanıza sebebiyet verebilir. Evden eve nakliye için bu alanda deneyimli olan ve profesyonel şekilde hizmet veren firmaları tercih etmeniz maddi zarara uğramanızı engelleyeceği gibi, hızlı ve sorunsuz bir taşıma süreci yaşamanıza da yardımcı olur.
Eşyalar sorunsuz bir şekilde taşınsa ve nakliyede herhangi bir aksaklık olmasa dahi, prezantabl olmayan ve profesyonellikten uzak olan personeller canınızı sıkabilir. Eviniz taşınırken çeşitli sorunlarla uğraşmamak ve kaliteli bir hizmet almak için bu alanda uzun yıllardır hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ilkesine sahip olan firmalardan destek almalısınız. Gerek elemanların çalışma şekli, gerekse nakliye sürecinin yönetimi açısından yeterince profesyonel olmayan bir firmayı seçmeniz hem taşınmanın uzamasına hem de stres yaşamanıza neden olabilir.

Mutfak Eşyaları Nasıl Paketlenmeli?

Mutfak eşyalarının taşıma sırasında kırılmasını engellemek için kağıt veya karton kullanarak eşyaların paketlenmesi gerekir. Özellikle bardakların ve tabakların paketlenmesine dikkat edilmesi, eşyaların kırılmasının önüne geçebilir. Mutfak eşyalarını kolilerken dikkat etmeniz gereken şöyledir:
Bardakları, tabakları ve borcam gibi mutfak eşyalarını hem içlerini hem de dışlarını saracak şekilde paketleyin.
Tencerenin içine sığabilecek kırılabilir eşyaları tencereye yerleştirin. Daha sonra tencerenin üstünü de kapatarak bantla sarın.
Eşyaları koliye yerleştirirken önce ağır eşyaları koyun, ardından ağırlığı daha düşük olan eşyaları yerleştirin ve aralarda boşluk kalmayacak şekilde kolinin içine kağıt yerleştirin.
Kolinin üstünü ve yanlarını sıkıca bantlayın. Ağırlıktan dolayı kolinin altının açılmaması için alt kısmı da bantlayabilirsiniz. Ayrıca taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için kolinin üstüne kırılabilir ibaresi yapıştırın.
Mutfak eşyalarının doğru şekilde paketlenip kolilenmesi taşıma sürecinin en önemli aşamasıdır. Kırılabilir eşyaları paketledikten sonra diğer eşyaları hızlı bir şekilde sararak zarar görmeyecek hale getirebilirsiniz.

Gaziantep Nakliye Firmaları

Gaziantep’te nakliye hizmeti alırken firmaların güvenirliğine dikkat etmek gerektiği gibi, almak istediğiniz hizmetin kapsamını netleştirmek ve eşyalarınızın zarar görmeyeceğine dair garanti almaya dikkat etmeniz sorun yaşamamamız açısından oldukça önemlidir.