Giresun Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Giresun’da ev nakliyatı için profesyonel bir firmadan hizmet almak beyaz eşyaların, mobilyaların, mutfak eşyaların ve kitap, kıyafet gibi eşyaların hızlı ve kolay bir şekilde taşınmasını sağlar. Nakliyat firmaları, eşyaların taşınmasının yanı sıra paketlenmesinde, demonte hale getirilmesinde ve yeni eve yerleştirilmesinde de hizmet verebilmektedir. Bu nedenle firma arayışına başlarken hangi hizmetlere ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz ve firmadan bu ek hizmetler için de fiyat almanız sizin için daha avantajlı olur.
Eşyaları taşımaya başlamadan önce, gruplandırmanız işinizi kolaylaştırır. Mobilyalar, bitkiler, monte durumdaki eşyalar, bahçe mobilyaları, avize ve aplik gibi eşyaların taşınmasında bazı kurallara dikkat etmek gerekir. Özellikle taşınması zor olan eşyalar için nakliye firmasından destek alabileceğiniz gibi paketleme ve demonte gibi işlemleri kendiniz de yapabilirsiniz.

Bitkiler Nasıl Taşır?

Eğer çok sayıda bitkiniz varsa taşıma sürecinde bunu da organize etmeniz gerekir. Saksıdaki bitkilerinizi zarar görmeden taşıyabilmek için koli içerisine yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bitkileri özel araçla da taşıyabilirsiniz. Bahçenizde ekili olan fideleri taşımayı düşünüyorsanız bunların taşınması için bu alanda deneyimli olan birinden yardım almanız gerekebilir.

Kıyafetler Nasıl Kolay Taşınır?

Kıyafet, battaniye, yorgan gibi eşyaların kolay taşınabilmesi için vakum kullanabilirsiniz. Eşyaların çok fazla yer kaplamaması ve koli ya da valiz içerisine sığdırılabilmesi için vakum kullanarak eşyaların kapladığı alanı küçültebilirsiniz. Vakumlama yapmak için marketlerde satılan vakuma uygun poşetleri alıp kıyafetlerinizi bu poşetlere yerleştirdikten sonra elektrik süpürgesi kullanarak vakumlama yapabilirsiniz. Kıyafet ve battaniye gibi eşyaların az yer kaplaması ve kolay taşınması için vakumlama gibi işlemleri kendiniz yapabileceğiniz gibi bunun için nakliye firmasından da hizmet alabilirsiniz. Hangi eşyalarınızın vakumlanacağını belirlemeniz durumunda nakliye firması eşyaların hızlı bir şekilde vakumlanmasını sağlayacaktır.

Giresun Ev Taşıma Fiyatları

Giresun ev taşıma fiyatları eşyaların boyutlarına ve ne kadar eşya olduğuna bağlı olarak değişir. Ortalama 70 metrekarelik bir evin taşıması ekonomik fiyatlarla yapıldığı gibi, 200 metrekarelik bir evde bulunan eşya sayısı daha fazla olacağı için taşıma fiyatları da artacaktır. Taşıma fiyatlarının belirlenmesinde yeni taşınılacak evin ne kadar uzakta olduğu da önemlidir. Şehir içi taşımalar ile şehirlerarası taşıma fiyatları oldukça fazladır. Hem nakliye için harcanacak süre hem de çalıştırılacak eleman sayısı bakımından şehirlerarası taşımalar daha maliyetlidir. Bir diğer belirleyici faktör ise evlerin kaçıncı katta olduğu ve binanın geniş bir asansörü olup olmadığıdır. Asansörsüz binalara sahip üst katlarda yer alan daireler için taşıma fiyatı daha yüksek olabilir.