Isparta Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Isparta’da ev taşıma işlemleri öğrencilerin şehri terk etmeye başladığı Haziran-Temmuz ayları ile öğrencilerin şehre gelmeye başladığı Eylül-Ekim aylarında yoğun olarak yapılır. Bu nedenle taşıma bu aylarda yapılacaksa birkaç hafta öncesinden nakliye aracını ayarlamak gerekebilir. Taşıma hizmetlerinin yoğun olduğu dönemlerde nakliye firması bulmak zor olabildiği gibi, fiyatlar da yükselebilir. Bu nedenle evin taşınması kesinleştiyse nakliye firması araştırmaya başlamak ve taşıma için tarih netleştirmek önem taşır. Isparta evden eve taşıma hizmet almaya karar verdiğinizde firma seçiminde bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir.
Nakliye firmasının deneyimli personellere sahip olması,
Eşyalarınız için yeterli büyüklükte bir aracın tahsis edilmesi ve aracın nakliyeye uygun olması,
Eşya taşıma işleminin yanı sıra demonte-monte veya paketleme gibi hizmetlerin de sunulması,
Taşıma sırasında herhangi bir zarar oluşması durumunda firmanın zararı karşılaması,
Hesaplama araçları kullanılarak taşıma fiyatının makul bir şekilde belirlenmesi ve taşıma sonrasında firmanın ek ücret talep etmemesi
Isparta evden eve nakliye firmaları ile anlaşmanız durumunda, taşımanın belirlenen tarih ve saatte yapılmasına özen göstermeniz önemlidir. Taşıma tarihini ertelemeniz durumunda istediğiniz bir tarihe yeniden nakliye firması ayarlamanız özellikle yoğun dönemlerde zor olabilir. Bu nedenle belirlenen tarihe sadık kalmaya dikkat etmeniz önemlidir.

Kitap ve Kıyafetlerin Taşınması

Eğer çok sayıda kitap ya da kıyafetiniz varsa taşınma için çok sayıda koliye ihtiyacınız olabilir. Kıyafetlerin kolay şekilde taşınmasını sağlamak için vakumlama yapabileceğiniz gibi, kitapları taşımak için farklı yöntemler kullanabilirsiniz.
Tekstil eşyalarının az yer kaplaması ve kolay taşınması için hazır satılan vakum paketleri alarak elektrikli süpürgeyi kullanarak vakum yapabilirsiniz. Böylece neredeyse tüm eşyalarınızı birkaç valize sığdırabilirsiniz.
Kitapların kolay bir şekilde taşınması için dayanıklı plastik poşetler kullanabileceğiniz gibi, kolileme de yapabilirsiniz. Ancak kitapların büyük kolilere konması, kolinin çok ağırlaşmasına neden olabilir. Bu nedenle kitapları koli ile taşıyacaksanız daha küçük boyutu koliler bulmaya çalışmanız nakliyeyi kolaylaştırır. Kolilerin yanı sıra kitapları üst üste dizerek streç film ve koli bandı kullanarak da paketleyebilirsiniz.

Isparta Evden Eve Nakliye Ücretleri

Isparta evden eve nakliye fiyatları, taşıma hizmetlerine olan talebin arttığı dönemde artış gösterebilir. Bu nedenle nakliye firmasını önceden ayarlamak ve fiyat konusunu netleştirmek önemlidir. Eşyalarınızı en az yer kaplayacak şekilde paketlemeniz de nakliye ücretlerinin daha düşük olmasını sağlayacağından, paketleme ve kolileme aşamalarında dikkatli davranmanız önem taşır.