Artvin Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Artvin evden eve nakliyat işlemleri, şehir içi ya da şehirlerarası düzeyde yapılmaktadır. Özellikle daha kırsal olan bölgelerde şehir merkezine doğru taşınmaların sayısı fazladır. Bu nedenle taşıma işleminde bölgenin nakliye aracına ne kadar elverişli olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Yol çalışmalarının sürdüğü ya da engebeli ve bozuk yolların olduğu bölgelerde taşıma aracı değiştirilmelidir. Artvin evden eve nakliyat firmaları tarafından organize edilen araçların ve personellerin bu hususa dikkat etmesi ve bu alanda deneyimli olması önemli bir etkendir.

Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Evden eve taşımada eşyaların tertiplenmesi ve belli bir düzene göre taşınmaya başlanması önemlidir. Hem taşımanın planlanması açısından hem de yeni eve eşyaların kolay ve hızlı bir şekilde yerleştirilebilmesi için eşyaların tertiplenmesi ve ayrılması önemlidir. Eşyalar bulundukları oda ya da alanlara göre tertiplenebilir. Ancak eşyaların türlerine göre paketlenmesi ve kolilenmesi gerektiğinden paketleme gerekliliklerine öncelik vermek gerekebilir.
Cam Eşyaların Taşınması: Taşıma sürecinde en dikkat edilmesi gereken eşyalar kırılma ihtimali olan camlar ve aynalardır. Koliye sığabilecek cam eşyaların kağıt vb. kullanılarak paketlenmesi gerekir. Aynı şekilde koli içerisine yerleştirmede de tampon oluşturmak önemlidir. Aynalı eşyaların taşınmasında ise dikkatli olmak şarttır. Aynanın çarpma riskine karşı kaplanması oluşabilecek zararlara karşı önlem oluşturur.
Beyaz Eşyaların Taşınması: Beyaz eşyalar dikkatli bir şekilde taşınmazsa düşebilir ya da darbe alabilir. Bunun için taşıma ekininin tecrübeli olması önemlidir. Elektronik eşyalarda önemli görülmeyen darbeler dahi motorda arızaya neden olacağından taşıma öncesinde paketleme yapmak ve kapaklı eşyaların açılmayacak şekilde sarılmasına dikkat etmek gerekir.
Mobilyaların Taşınması: Mobilyaların taşınmasında uzman bir ekibin görev alması oldukça önemli olduğu gibi, ayaklı mobilyaların zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi de gereklidir. Aynı zamanda monte durumdaki eşyaların demonte edilmesi ve parçaların kaybolmayacak biçimde saklanması önem taşır.
Diğer Eşyaları: Kıyafet, kitap, kişisel eşyalar ya da metal ve demirden gibi dayanıklı malzemeden üretilmiş eşyaların taşınma sırasında zarar görme ihtimali çok düşüktür. Dolayısıyla bu tür eşyalar yerleştirme kolaylığı sağlayacak şekilde paketlendiği durumda sorun oluşmayacaktır.
Eşyaların paketlenmesi ve kolilere dizilmesinin ardından numaralandırılması ya da üzerine isimlerin yazılması şarttır. Taşıma sırasında dikkat edilmesi gereken eşyalara bu şekilde karar verilir. Örneğin kıyafet ya da kitap gibi eşyalara kişisel eşyalar etiketi yapıştırılırken; cam eşyalara kırılabilir uyarısı eklemek gerekir.
Profesyonel olarak hizmet veren Artvin evden eve nakliyat firmaları, taşıma işlemlerinin tüm süreçlerinde hizmet verdiği gibi yönlendirme de sağlayarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşımanın tamamlanmasına yardımcı olabilir.