Burdur Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmetleri birçok kişi için eşyaların bir yerden alınıp başka bir eve taşınmasını kapsasa da, günümüzde nakliye şirketleri taşıma hizmete ek olarak çeşitli hizmetler de sunmaktadır. Eşyaların nakliye için hazırlanması aşamasında olduğu gibi, yeni taşınılacak evde kolilerin açılması ve eşyaların odalara yerleştirilmesi gibi hizmetler de verilebilmektedir. Burdur nakliye firmaları ev, ofis, villa gibi alanlar için taşıma hizmeti gerçekleştirdiği gibi, tüm bu alanlar için eşya hazırlama ve yerleştirme hizmetleri de sunmaktadır.

Nakliye için Eşyalar Nasıl Hazırlanmalı?

Nakliye için eşyaların uygun bir şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Eşyaların taşıma sırasında duvara, merdivenlere ya da diğer eşyalara çarpması nedeniyle oluşabilecek zararları en aza indirmek için eşyaları koruyucu önlemler almak gereklidir. Özellikle kırılabilir niteliği olan mutfak eşyaları ile aynalı eşyalar için koruyucu paketleme yapmak önem taşır. Bunun yanı sıra buzdolabı, çamaşır makinesi ya da fırın gibi beyaz eşyalar da taşınma sırasında alınan önlemlerle korunmalıdır. Peki eşyaların korunması için ne yapılmalı? Taşınacak eşyalar nasıl korunabilir?
Beyaz eşyaların ve büyük mobilyaların taşıma sırasında darbe alma riskini en aza indirmek için eşyaların kenar bölgelerinin korunmasını sağlayın.
Mutfak ya da banyodaki eşyaların taşınma sırasında ya da nakliye aracında birbirine çarparak kırılmasını engellemek için kolideki eşyaların arasında boşluk kalmamasına dikkat edin. Boşlukları kapatmak için bez, havlu gibi eşyalar kullanabilir ya da kağıt kullanarak tampon yapabilirsiniz.
Taşınması daha kolay olan ve düşme veya kırılma gibi riskleri bulunmayan kıyafet, kitap gibi eşyaları sadece kolilemeniz yeterlidir. Bu eşyalar için ayrı bir korumaya gerek yoktur.
Eşyaları nakliye için kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi, taşınma sırasında ya da nakliye aracında oluşabilecek darbelere karşı tam anlamıyla önlem almak için bu hizmeti nakliye firmasından da talep edebilirsiniz. Burdur evden eve nakliyat hizmeti veren çok sayıda firma, taşımacılık hizmetinin yanı sıra paketleme ve yerleştirme gibi hizmetler de vermektedir. İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre bu hizmetleri de firmaya iletebilirsiniz.

Burdur Nakliye Fiyatları

Burdur’da evden eve nakliyat fiyatları eşyaların miktarı, taşıma mesafesi, nakliye hizmeti kapsamında verilecek hizmetler, taşıma sırasında kaç personelin çalışacağı gibi kıstaslar doğrultusunda belirlenir. Sadece nakliyat hizmetinin alınması durumunda maliyetler azalacağı gibi, nakliyat hizmetine ek olarak kolileme ve sonrasında eşya yerleştirme hizmetlerinin de eklenmesi fiyatın artmasına neden olabilir. Ancak bu işlemlerin nakliye firmaları tarafından yapılması durumunda eşyalarda meydana gelebilecek zararlar güvence altına alınmaktadır. Burdur nakliye firmaları genellikle evden eve taşıma gibi işlemlerde sözleşme yaparak çalıştıkları gibi eşyaların zarar görmeyeceğini de taahhüt eder.