Malatya Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Malatya’da ev taşımacılığında hizmet veren nakliyat firmaları, eşyaların taşınmasının yanı sıra profesyonel olarak ambalajlanıp paketlenmesi, demonte ve montaj işlemlerinin yapılması, beyaz eşyaların gider bağlantılarının ayarlanması ve eşyaların yerleştirilmesi gibi konularda da hizmet sunmaktadır. Malatya evden eve nakliyat hizmeti alırken kapsamlı çalışmalar yapan firmaları tercih etmek taşınmanın daha kısa sürede tamamlanmasını ve stressiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Ev Taşıma Nasıl Planlanır?

Evinizi taşımaya karar verdiğinizde, taşıma aşamalarını detaylı olarak planlamanız size hem zaman kazandırır hem de karşılaşabileceğiniz sorunların önlenmesini sağlar. Bununla birlikte ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi belirlemenizi de kolaylaştırır. Ev taşıma planlaması yaparken dikkat etmeniz gerekenler şöyledir:
Eşyalarınızı paketlemek için kaç adet koli kullanacağınıza ve ne kadar koli bandına ihtiyaç duyacağınıza karar verin. Kolileri nalbur gibi dükkanlardan ücretli olarak alabileceğiniz gibi; bakkal ya da marketlerdeki kullanılmayan kolileri de isteyebilirsiniz.
Kolilemeyeceğiniz eşyaları nasıl paketleyeceğinize karar verin. Televizyon, LCD ekran ya da bilgisayar kasası gibi darbe aldığında bozulabilecek elektronik eşyalar için ambalajlamanın önemli olduğunu unutmayın.
Beyaz eşyaların darbelere karşı korunaklı hale gelmesi için planlama yapın. Beyaz eşyaların darbe alması üst bölümlerinin çökmesine neden olabileceği gibi motorunun bozulmasına da yol açabilir.
Kırılabilecek eşyalar için dayanıklı kağıtlarla paketleme yapın. Bardak ve tabak gibi eşyaları tek tek kağıtlara sarmanız kırılmalarını önleyecektir. Eşyaları kolilerken de aralarında boşluk kalmaması ve tampon bölge oluşturulması gerekir.
Koltuk ve yatak gibi eşyaların tozlanma ve kirlenmeye karşı paketlenmesinin nasıl yapılacağına karar verin. Eşyaları ambalajlamamanız kullanmadan önce çok iyi bir temizlik yapmanızı zorunlu kılabilir. Bu nedenle oturmak ya da yatmak için kullandığınız eşyaları iyi bir şekilde nasıl paketleyebileceğinize karar verin.
Eşyalarınızın zarar görmemesi ve yerleştiğiniz zaman temizlemeden ya da tamirat yapmadan kolayca kullanabileceğiniz şekilde taşınması için planlama yapmanız şarttır. Paket ve ambalajlama gibi işlemler için nakliye firmaları tarafından hizmet alabileceğiniz gibi bu çalışmaları kendiniz de yapabilirsiniz. Ancak ihtiyaç duyacağınız materyalleri ve koruma kılıfı gibi ekipmanları bulmanız zor olacağından paketleme için Malatya evden eve nakliyat firması tarafından destek alabilirsiniz.

Malatya Evden Eve Nakliye Firmaları ve Fiyatları

Malatya evden eve nakliye firmaları; küçük ve orta ölçekli ile büyük ölçekli olarak sınıflandırılabilir. Küçük ölçekli taşıma araçları ile eşya taşıyan firmalar bir ya da iki elemanla hizmet verir ve nakliye araçlarına çok sayıda eşya yerleştiremez. Bu firmaların ücretlendirmesi daha düşüktür. Az sayıda eşyanız varsa küçük ölçekli bir firmadan hizmet alabilirsiniz. Ancak oturma grubu, yatak, baza, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi eşyalarınızın tümünü taşıyacaksanız bu alanda profesyonel olarak hizmet veren Malatya nakliye firmaları tarafından hizmet almanız gerekir. Profesyonel olmayan firmalar eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilir.