Samsun Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ev taşıma ve yeni eve yerleşme süreci çoğunlukla stresli ve yorucu bir deneyimdir. Eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesi, kolilenmesi, güvenli bir şekilde taşınmasının yanı sıra yeni eve yerleştirilmesi aşaması da hem zaman hem de harcanan emek açısından oldukça kapsamlıdır. Samsun evden eve taşıma hizmeti veren firmalardan hizmet alırken; taşıma işlemlerinin kapsamına dikkat etmek bu açıdan önemlidir. Eşyalarınızın kapsamına bağlı olarak hangi hizmetleri almanız gerektiğine karar vermeniz önemli olduğu gibi, yapmanız gereken hazırlıklar konusunda da titiz davranmanız gerekir. Taşınma aşamasında sorunlarla karşılaşmamak ve eşyalarınızın zarar görmesine bağlı olarak maddi kayıplar yaşamamak için profesyonel olarak faaliyet gösteren Samsun evden eve nakliyat firmalarını tercih etmeye özen göstermeniz önemlidir.

Evden Eve Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Evden eve nakliye fiyatları, bazı modüller kullanılarak belirlenir. Eşyaların kapsamı, evlerin bulunduğu bölge ve binanın kaçıncı katında yer aldıkları gibi özellikler taşınma fiyatlarını doğrudan etkiler. Evden eve taşıma fiyatı belirlenirken dikkat edilen kriterler şöyledir:
Hangi eşyaların taşınacağı (eşyaların büyüklüğü, türü, sayısı vd.)
Eşyaların alınacağı ve nakledileceği evlerin bulunduğu katlar,
Evlerin bulunduğu bölgenin taşıma aracının girişine uygun olup olmadığı,
Taşıma için kaç personelin görevlendirileceği,
Evler arasındaki mesafe ile yol ücretleri (ücretli yolların kullanımı),
Nakliye hizmetine ek olarak paketleme, montaj, eşya bağlantıları gibi hizmetlerin alınması,
Binalardaki merdivenlerin eşya taşımaya uygunluğu (bazı doğrultuda asansörlü taşıma gerekebilmektedir.)
Evden eve taşıma fiyatları hesaplanırken temel olarak bu kriterler baz alındığı gibi, firmanın kalite standartları ve fiyat politikası da ücretlendirmeyi etkiler.

Ev Taşımada İhtiyaç Duyabileceğiniz Hizmetler

Evden eve taşınma aşamasında nakliye işlemlerine ek olarak eşyaların toplanması ve paketlenmesi ile ilgili süreçler de bazı hazırlıklar yapmanız gerekir. Bu hazırlıkları kendiniz yapabileceğiniz gibi, nakliye firmaları tarafından da hizmet alabilirsiniz. Ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetler şöyledir:
Eşyaların darbeye ve taşınma sırasında çarpma gibi durumlara karşı korunmasını sağlayacak şekilde ambalajlama ve paketleme işlemlerinin yapılması,
Sabitlenmiş olan ya da monte edilerek kullanılan eşyaların demonte edilmesi,
Eşyalar için depolama hizmetinin sunulmaması,
Yeni eve eşyalar nakledildikten sonra yerleştirme hizmetinin verilmesi; monte ve sabitleme işlemlerinin yapılması ve gider & gaz bağlantılarının yapılması
Profesyonel olarak hizmet veren nakliye firmaları, taşınmayı kolaylaştırıcı hizmetler sağlar. Konforlu ve sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamak için profesyonel olarak hizmet veren Samsun evden eve nakliye firmaları tarafından hizmet alabilirsiniz.

Samsun Nakliye Ücretleri

Samsun evden eve nakliye ücretleri, nakliye firmasının sağladığı hizmetler başta olmak üzere; taşınacak eşyaların kapsamına ve iki ev arasındaki mesafeye göre belirlenir. Şehir içi taşıma süreçlerinde ücretlendirmede mesafe çok fazla etkili olmamakla birlikte, şehirlerarası taşımada fiyatlandırmada uzaklık ve yol ücretleri belirleyici bir rol oynar.