Sivas Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Taşınma aşamasında nakliye firmaları tarafından hizmet alırken belirli kriterlere göre hareket etmeniz önem arz ettiği gibi, bazı hazırlıkları yapmanız da önemlidir. Sivas evden eve nakliye alanında hizmet veren birçok firma bulunduğundan hangi şirketten hizmet alacağınıza karar verirken dikkatli davranmaya özen göstermelisiniz.

Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenmeli?

Mutfak ve banyo eşyaları başta olmak üzere, aynalı ya da camlı mobilyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için paketleme aşaması oldukça önemlidir. Eşyaların düzgün bir biçimde paketlenmemesi taşınma sırasında zarar görmelerine neden olabilir. Kırılabilir özellikteki eşyaların ambalajlanması aşamasında dikkat edilmesi gerekenler şöyledir:
Mutfak eşyalarının paketlenmesinde gazete kağıdı ya da Kraft kağıtlar kullanın.
Bardakları, bardağın çevresini tamamen saracak şekilde paketleyin.
Tabakları altına ve üstüne kağıt koyup üst üste dizerek paketleyin.
Mutfak eşyalarını sardıktan sonra koli içinde birbirine çarpmalarını engellemek için tampon kağıtlar kullanın.
Camlı veya aynalı mobilyaları battaniye gibi koruyucu bir malzeme ile sararak sıkı bir şekilde paketleyin.
Eşyaların kırılmasını engellemek için taşınma sırasında nakliye personelini yönlendirin ve kırılabilecek kolilerin dikkatli taşınmasını ve nakliye aracında üstte yer almasını sağlayın.
Kolilediğiniz eşyaların üstüne kırılabilir ibaresi yapıştırarak kolilerin daha dikkatli taşınmasını sağlayabilirsiniz. Mutfak eşyaları ve kırılabilir özellikteki mobilyaların paketlenmesini kendiniz yapabileceğiniz gibi bu konuda Sivas nakliye firmaları tarafından da hizmet alabilirsiniz. Profesyonel ambalajlama ve paketleme teknikleri eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınacağından emin olmanızı sağlayacaktır.

Nakliye Aşamasında İhtiyaç Duyacağınız Hizmetler

Evden eve nakliye aşamasında ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetler, eşyalarınızın türlerine göre değişiklik gösterebilir. Ev bitkileri gibi dikkatli taşınması gereken eşyalarınız, piyano gibi ağır eşyalarınız ya da taşınma sırasında zarar görmesini istemediğiniz kişisel eşyalarınız için ek hizmetler talep edebilirsiniz. Sivas nakliye firmaları tarafından taşınma sürecini hızlandırmak ve eşyaların güvenliği sağlamak için verilen ek hizmetler şöyledir:
Paketleme ve ambalajlama hizmetleri,
Demonte ve montaj çalışmaları,
Fırın, ocak, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi eşyaların gaz ve gider bağlantılarının yapılması,
Eşyaların yerleştirilmesine dair hizmetler,

Asansörlü taşıma hizmetleri

Taşınma sürecinde hangi hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzu belirleyerek firma seçimini bu yönde yapabilirsiniz. Daha hızlı ve konforlu şekilde taşınmak için eşyaların nakledilmesinin yanı sıra toplanması ve yerleştirilmesi ile ilgili hizmetler de alabilirsiniz.

Sivas Evden Eve Taşıma Firmaları

Sivas evden eve taşıma firmaları arasında profesyonel olarak hizmet veren şirketler olduğu gibi, amatör çalışan şahıslar da bulunmaktadır. Bu nedenle Sivas’ta ev taşıma hizmeti alırken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir:
Firmanın eşya taşıma alanında deneyimli olması ve gerekli ekipmanlara sahip olması,
Prezantabl ve deneyimli personellerle hizmet vermesi,
Taşımacılık sözleşmesi yapması ve eşyaların güvenli bir şekilde taşınacağına dair güvence vermesi
Sorunsuz bir taşınma süreci için profesyonel olarak hizmet veren Sivas evden eve nakliye firmalarını tercih etmenizi öneririz.