Rize Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ev taşıma çoğunlukla yorucu ve stresli bir süreç olduğu gibi, beklemediğiniz birçok aksaklıkla da karşılaştığınız bir deneyim olur. Özellikle kısa süre içerisinde taşınma işlemlerini tamamlamanız gereken durumlarda profesyonel olarak hizmet veren Rize evden eve nakliye firmaları tarafından destek alarak taşınma işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz. Eşyaların kolilenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi başta olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz birçok alanda Rize nakliye firmaları tarafından hizmet alabilirsiniz.

Kolay Yerleşmek için Eşyalar Nasıl Kolilenmeli?

Ev taşımada, eşyaların hızlı bir şekilde kolilere yerleştirilmesi kadar, yeni eve taşınıldığında kolayca yerleştirilebilir olması da önemlidir. Eğer eşyalarınızın toplanması için Rize nakliye firması tarafından hizmet alacaksanız ambalajlama yapan personelleri bu doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Paketleme ve kolileme işlemlerini kendiniz yapacaksanız işlevselliğe dikkat ederek süreci hızlandırabilirsiniz.
Evden taşınma aşaması ne kadar eşya olduğuna bağlı olarak 2-4 gün arasında değişir. Aynı şekilde yerleşme aşaması da genellikle 2-3 gün içerisinde tamamlanır. Eşyaların işlevsel bir şekilde kolilenmesi stressiz ve hızlı bir şekilde yerleşmenizi sağlar. Bu nedenle eşyaları kolilerken dikkat etmeniz gerekenler şöyledir:

Eşyaları Türlerine Göre Kolilemek

Eşyaları türlerine göre kolilemek, işlevsellik sağlayan yöntemlerden biridir. Tekstil eşyaları, ortak kullanılan eşyalar, mutfak ve banyo eşyaları gibi sınıflandırma yaparak kolilemek yerleşme aşamasında kolaylık sağlar.

Odalara Göre Kolilemek

Eşyaları odalara göre kolilemek, hızlı bir şekilde yerleşmenizi sağlar. Yeni eve taşındıktan sonra her koliyi ait olduğu odada açmak ve yerleştirmek hem dağınıklığı önler hem de zaman kazandırır.

Ait Olduğu Kişilere Göre Kolilemek

Herkesin eşyasını ayrı kolilere koymak, hem toplanma hem de yerleşme aşamasında kolaylık sağlar. Evde yaşayanlar kendi eşyalarınızı bu şekilde kolayca yerleştirebilir. Eve yerleşirken bir eşyanın nerede olduğunu bulmak konusunda da kolaylık sağlar.
Yeni eve yerleşirken dağınıklığı önlemek ve zaman kazanmak açısından eşyaları size uygun olan şekilde kolileyebilirsiniz. Eğer 1+1 gibi küçük bir eviniz varsa eşyalarınızı nasıl kolileyeceğiniz çok fazla anlam ifade etmeyebilir. Ancak 2’den fazla kişinin yaşadığı daha büyük evlerde eşyaları sınıflandırarak kolilemek büyük kolaylık yaratır.

Rize Evden Eve Nakliye Firmaları

Bir evden başka bir eve taşınırken eşyaların toplanması, taşınması ve yerleştirilmesi aşamaları ortalama 1-2 haftayı bulabilir. Özellikle de 3 kişiden fazla insanın birlikte yaşadığı evlerde eşyaların kolilenmesi ve paketlenmesi hayli uzun zaman alabilir. Evin ve eşyaların hızlı bir şekilde toplanması ve taşınmanın birkaç gün içerisinde tamamlanması gereken durumlarda profesyonel bir firmadan hizmet almanız önem arz eder. Rize evden eve taşıma firmaları tarafından kapsamlı hizmetler alarak taşınma süresini kolaylaştırabilir ve bu süreci çok fazla yorulmadan atlatabilirsiniz. Eğer toplanma, paketleme, yerleştirme gibi işlemlerin tümünü kendiniz yaparsanız taşıma maliyetleri düşer ancak hem harcadığınız zaman ve emek hem de yaşadığınız stres artar. Bu nedenle kolay ve mümkün olduğunca stressiz şekilde taşınmak için profesyonel ve deneyimli Rize nakliye firmaları tarafından hizmet alabilirsiniz.